Превоз на патници со високо квалитетни автобуси користејќи Швајцарска линија. Релацијата е Струмица – Швајцарија и обратно. Вршиме порачка и испорачка на пакети. Повелете и уверете се во удобноста на врвните автобуси.

Автобуската линијата се одвива два пати неделно, по следниот распоред:

🇲🇰 Македонија – Швајцарија 🇨🇭
Среда и Сабота
🇨🇭 Швајцарија – Македонија 🇲🇰
Вторник и Петок

Нашите врати се отворени за сите вас, па повелете и закажете го своето место што побргу.

За повеќе информации и резервации, 📞 јавете се на вибер:

🇲🇰: +389 71 557 111 & +389 70 253 362
🇨🇭: +41 79 195 95 41

© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземање текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот www.domamk.com е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува...