Станот може да се преземе од средината или крајот на Мај,2022.
Месечно 1200 се Nebenkosten
Дополнително:
Tiefgarage за 100chf или
Parkplatz за 30chf

© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземање текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот www.domamk.com е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува...